Opieka nad stroną www

Posiadasz stronę internetową, ale nie masz czasu o nią należycie zadbać. Jestem do Twojej dyspozycji. Chętnie zajmę się Twoją witryną nawet od dziś.

Co oferuję w ramach opieki nad stroną?

Regularne aktualizacje
Pod moją opieką Twoja strona internetowa będzie zawsze aktualna i oparta na najnowszej wersji oprogramowania. Regularne aktualizacje poprawiają bezpieczeństwo i wydajność, a także dodają nowe funkcje.

Bezpieczeństwo
Zadbam o bezpieczeństwo Twojej strony, regularnie monitorując ją pod kątem zagrożeń i instalując niezbędne zabezpieczenia. Na Twoje życzenie mogę wprowadzić logowanie dwuetapowe, co zdecydowanie utrudni zadanie ewentualnym hakerom.

Optymalizacja wydajności
Analizuję i optymalizuję szybkość ładowania strony, co ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o doznania użytkowników i ranking w wyszukiwarkach. Szybka strona zwiększa satysfakcję odwiedzających i zachęca do dłuższego pozostania na niej.

Zarządzanie treścią
Pomagam w aktualizacji i optymalizacji treści na Twojej stronie. Dobrze napisane teksty przyciągają więcej odwiedzających i poprawiają pozycję strony w wynikach wyszukiwania.

Wsparcie techniczne
Jestem zawsze gotowy do pomocy w razie jakichkolwiek kłopotów technicznych. Niezależnie od problemu, możesz liczyć na szybką i skuteczną interwencję.

Jeśli chodzi o cenę – wszystko zależeć będzie od zakresu usług, jakie mi zlecisz. Podstawowa opieka nad stroną internetową wymieniona w punkcie 1 to koszt 200 zł. Jeśli zażyczysz sobie dodatkowe usługi, opisane w kolejnych punktach to cena będzie wyższa, ale nie będzie to rujnujący kosz. Na pewno dojdziemy do porozumienia!

Scroll to Top