Filmy i grafiki reklamowe

Tworzę filmy i grafiki za pomocą technologi AI, które przyciągają uwagę i zapadają w pamięć. Do tego celu wykorzystuję płatne narzędzia, które są gwarancją wysokiej jakości produktów, co wzbudza zaufanie odbiorców. Staram się przy tym formować przekaz, który jest prosty i zrozumiały, a zarazem angażujący. Ze względu na to, że przez wiele lat zajmowałem się fotografią i szkoliłem w zakresie colorgradingu, potrafię dobrze dobrać kolory, by stanowiły harmonijną kompozycję. Dzięki temu są przyjemne w odbiorze i angażują wizualnie.

Od pomysłu, przez produkcję, aż po montaż – zajmuję się wszystkim. Wszelkie materiały dostosuję do Twoich potrzeb.

Cena jest uzależniona od rodzaju reklamy. Jeśli nie masz specjalnych wymagań, stworzę dla Ciebie projekt graficzny od 200 zł. Filmy reklamowe zaczynają się od 500 zł.

Ktoś może uważać, że nie jest to tani produkt. Warto jednak pamiętać, że jeśli chodzi o rynek reklamowy, nie są to wygórowane ceny. Raz przygotowana reklama może być wystawiana na wielu platformach internetowych i to przez długi czas. Poza tym dobrze przemyślany i przygotowany projekt potrafi zwrócić się wielokrotnie.

Scroll to Top